Каремат туристичний коврик

- Готово до відправки
380 ₴
+380 (66) 602-12-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каремат тактичний, армійський, військовий, польовий килимок
Переваги килимка:
- Легко миється.
- Можна використовувати вдома, на природі, а також для походів.
- Легкий і міцний.
- Без запаху.
- Антиалергенний.
- Приємний на дотик.
- Стильний та яскравий.
- Компактний.
- Килимок не пропускає холод від будь-якої поверхні.
- Не вбирає вологу, запахи.
- Легкий, м'який, пружно - еластичний.
- Екологічно безпечний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 см |
| Основні | |
| Тип килимка | Каремат |
| Ширина | 60 см |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 600 г |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пенополиэтилен |
- Ціна: 380 ₴


