Сидіння польове килимок ЗСУ чорне

- В наявності
110 ₴
+380 (66) 602-12-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Військове сидіння ― необхідна річ в поході, при довгому сидінні на броні, бетонній підлозі або просто на відпочинку, під час зимових походів та чергуванні на блокпостах, для прогулянок в лісі або горах. Його достатньо лише одягнути і сісти, не хвилюючись про власне здоров'я при переохолодженні самої важливої частини тіла. Туристичне сидіння зроблено з хімічно зшитого пінополіетилену, який використовується при виробництві карематов, має зручне кріплення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 40 см |
| Основні | |
| Тип килимка | Сидіння |
| Ширина | 30 см |
| Товщина | 10 мм |
| Матеріал | Пенополиэтилен |
- Ціна: 110 ₴

