Туристичний каремат з піноматеріалу 185 см

- Готово до відправки
650 ₴
+380 (66) 602-12-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичний каремат з піноматеріалу – надійний супутник у походах, на тренуваннях або під час відпочинку на природі. Завдяки щільній структурі матеріалу він забезпечує комфортну ізоляцію від холодної або вологої землі, а також зручність під час сну. Легко скручується в рулон і фіксується ремінцями, що робить його зручним для транспортування.
Характеристики:
Довжина: 185 см
Ширина: 58,5 см
Товщина: 1,5 см
Матеріал: спінений полімер
Колір: сірий
Каремат підходить для туристів, військових, спортсменів та для всіх, хто цінує комфорт та практичність у будь-яких умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Норвегія |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 185 см |
| Основні | |
| Тип килимка | Каремат |
| Ширина | 58.5 см |
| Товщина | 15 мм |
| Кількість шарів | Одношарові |
- Ціна: 650 ₴


