Складана саперна лопата Gerber Folding Spade Commercial Чорна

-8%
- В наявності
4 000 ₴
3 700 ₴
+380 (66) 602-12-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна складна лопата із повним покриттям для додаткового захисту від корозії. Анодована ручка виготовлена із нейлону, посиленого скловолокном, а живець - із міцного алюмінію 7075.
Клинок виготовлений із вуглецевої сталі, захищеної порошковим покриттям. Лопата має гострі краї та пилок, що дозволяє легко поглиблювати лопату у твердий ґрунт та обрізати коріння.
На ручці є посилене стопорне кільце, що додатково запобігає попаданню бруду та ґрунту. Лопату можна зафіксувати в напівзакритому положенні і використовувати як кирку або мотик.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gerber |
| Країна виробник | США |
| Вага | 1 кг |
| Ручка | |
| Тип ручки | Т-подібна |
| Матеріал ручки | Алюмінієвий сплав |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Довжина ручки | 37 мм |
| Робоча частина | |
| Матеріал робочої частини | Вуглецева сталь |
| Довжина робочої частини | 21 см |
| Ширина робочої частини | 15.2 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 60.3 см |
| Додаткові можливості | Пила |
| Загальна вага | 1057 г |
- Ціна: 3 700 ₴

